Kirjandusraal 2008

23/03/2008 13:50


Nõo kool koostöös Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi ning Haridus- ja Teadus-ministeeriumiga kuulutab välja arvutipõhiste õppematerjalide koostamise konkursi 9. - 12. klassi õpilastele.
Töö aluseks tuleb valida üks järgmistest autoritest: Andrus Kivirähk, Kristiina Ehin, Doris Kareva, Jaan Kross.
Kirjaniku loomingu, kirjandusliku mõjukuse, eluloo ja muu oluliseks peetava põhjal tuleb koostada PowerPoint-slaididest koosnev esitlus, mille ettekandmise kestus on kuni 15 minutit. Lisaks teksti- ja pildimaterjalile võib esitlus sisaldada ka animatsioone, audio- ja videoklippe. Esitluse kogumaht ei tohi ületada 2 MB. Audio- ja videoklipid tuleb lisada veebiviitena.
Töö autoriks võib olla üksikisik või rühm (kuni 3 õpilast rühmas). Valmis esitlus tuleb CDle salvestatuna saata 2. aprilliks 2008 Nõo Reaalgümnaasiumisse aadressil Hariduse 3, 61601 Nõo, Tartumaa, Kirjandusraal 2008.
Žürii valib mõlemast vanuseastmest (9.-10. kl ja 11.-12. kl) välja parimad tööd, mille autoritel palutakse lõppvooruks ette valmistada esitluse suuline variant ning esineda sellega konkursi lõppüritusel aprilli keskel (14.-18. aprill 2008). Lõppüritusele Haridus- ja Teadusministeeriumis on oodatud kõik osavõtjad ja kirjandus- ning arvutihuvilised. Pärast lõppvooru toimub parimate autasustamine, korraldajate ja žürii ülevaade esitatud tööde tugevatest ja nõrkadest külgedest. Kõik lõppvoorus osalejad saavad parimad võistlustööd CD-le salvestatuna.
Palume registreeruda ja teatada valitud kirjaniku nimi reedeks, 12. jaanuariks 2008 e-postiga aadressil heily@nrg.tartu.ee (õpilas(t)e nimi, kool, klass, valitud kirjanik, juhendaj(ad)). Lisainformatsiooni saab samalt aadressilt.
Konkursi toimumist toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Emakeeleõpetajate Selts, Nõo Põhikool ja Nõo Reaalgümnaasium. Korraldajad: Heily Soosaar, Merle Pindmaa, Kaja Kasak

© 2008 All rights reserved.

Make a free websiteWebnode