Rikko Leheveer

 

Mees nurga taga

Rikko Leheveer 9.a

 

Oli üks kena õhtupoolik. Tulin just kinost ja sammusin läbi kesklinna. Sõbrad olid oma teed läinud ning ma otsustasin burgeriputkast läbi minna, et võtta kerge eine. Kioski juures kohtasin ma üht vana klassivenda, kes parasjagu midagi ostis. Rääkisime mõne minuti, tegin oma ostu ja hakkasin kodu poole astuma.

            Olin üsna kodu lähedal, kui kuulsin kedagi nurga tagant tulemas. See oli mustas mantlis mees, kel oli käes nuga ja kes hakkas mind taga ajama. Jooksin nii kiiresti kui jalad võtsid, kuid ikka jõudis mustas mantlis mees mulle üha lähemale. Nägin eemalt paistmas poodi ja otsustasin sinna varju joosta. Kohale jõudnud, avastasin, et pood oli suletud. Samal hetkel tundsin, et keegi haaras mu jopest kinni. Suutsin end küll lahti rabelda, kuid nuga lõikas mu jope katki. Tormasin edasi, kuid libastusin banaanikoorel ja kukkusin ning kaotasin teadvuse.

            Kui ärkasin, sain aru, et see oli olnud lihtsalt õudusunenägu. Kui hakkasin kooli minema ja jopet selga sikutama, avastasin, et see oli katki ... täpselt nagu unenäos.         

 

© 2008 All rights reserved.

Make a free websiteWebnode